DPA120100-P6/R-TC
pregled izdelka
Številka dela: DPA120100-P6/R-TC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120100-P6/R-TC
Številka dela DPA120100-P6/R-TC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4681 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 12W
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Druga imena DPA120100P6/RTC
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 1A Dolžina kabla -