450D104F8
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D104F8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450D104F8
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 450D104F8.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 450D104F8
Številka dela 450D104F8 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3173 pcs Podatkovni list 450D104F8.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Serija Stock Pot™ 450
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 100k Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Bulk Druga imena 450D104-7
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.333W, 1/3W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 1.000" (25.40mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)