450D104F7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D104F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450D104F7
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 450D104F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450D104F7
Številka dela 450D104F7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23412 pcs Podatkovni list 450D104F7.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Serija Stock Pot™ 450
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 100k Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Bulk Druga imena 450D104-6
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.333W, 1/3W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 0.875" (22.23mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)