UP2SC-330-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2SC-330-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2SC-330-R.pdf2.UP2SC-330-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2SC-330-R
Številka dela UP2SC-330-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4718 pcs Podatkovni list 1.UP2SC-330-R.pdf2.UP2SC-330-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 2SC
Ocene - Q @ Frek 70 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP2SC-330
UP2SC-330-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.83A