UP2SC-270-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2SC-270-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2SC-270-R.pdf2.UP2SC-270-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2SC-270-R
Številka dela UP2SC-270-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6340 pcs Podatkovni list 1.UP2SC-270-R.pdf2.UP2SC-270-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 2SC
Ocene - Q @ Frek 50 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 27µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 1.3A
Tok - nasičenost 2.2A