UP0.4SC-220-R
pregled izdelka
Številka dela: UP0.4SC-220-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
Podatkovni listi: UP0.4SC-220-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP0.4SC-220-R
Številka dela UP0.4SC-220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122574 pcs Podatkovni list UP0.4SC-220-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 0.4SC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP0-4SC-220-R delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -