UP0.4SC-150-R
pregled izdelka
Številka dela: UP0.4SC-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP0.4SC-150-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP0.4SC-150-R
Številka dela UP0.4SC-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119368 pcs Podatkovni list UP0.4SC-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 0.4SC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 200kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP0-4SC-150-R delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 33MHz
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost -