SD10-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD10-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.35A 91.2 MOHM
Podatkovni listi: SD10-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD10-2R2-R
Številka dela SD10-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 1.35A 91.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76783 pcs Podatkovni list SD10-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1169-2
SD10-2R2
SD10-2R2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 91.2 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 91.2 mOhm
Trenutna ocena 1.35A Tok - nasičenost 1.65A