SD10-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD10-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 200MA 4.15 OHM
Podatkovni listi: SD10-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD10-151-R
Številka dela SD10-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 200MA 4.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94041 pcs Podatkovni list SD10-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD10-151
SD10-151-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 4.15 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.15 Ohm
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost 195mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD10-221-R
SD10-221-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 220UH 161MA 6.41 OHM
Na zalogi: 92060 pcs
Prenesi: SD10-221-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100UH 225MA 3.29 OHM