MPI4040R2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R2-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI4040R2-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MPI4040R2-2R2-R.pdf2.MPI4040R2-2R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPI4040R2-2R2-R
Številka dela MPI4040R2-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3224 pcs Podatkovni list 1.MPI4040R2-2R2-R.pdf2.MPI4040R2-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija MPI4040
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1778-2
MPI4040R2-2R2-R-ND
MPI4040R22R2R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 58 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 5.7A