MPI4040R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R1-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI4040R1-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 5.2A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MPI4040R1-R47-R.pdf2.MPI4040R1-R47-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPI4040R1-R47-R
Številka dela MPI4040R1-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 5.2A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2776 pcs Podatkovni list 1.MPI4040R1-R47-R.pdf2.MPI4040R1-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija MPI4040
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1776-2
MPI4040R1-R47-R-ND
MPI4040R1R47R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 20 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm
Trenutna ocena 5.2A Tok - nasičenost 11.5A