MPI4012V2-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4012V2-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI4012V2-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 21 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MPI4012V2-R47-R.pdf2.MPI4012V2-R47-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPI4012V2-R47-R
Številka dela MPI4012V2-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 6A 21 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123448 pcs Podatkovni list 1.MPI4012V2-R47-R.pdf2.MPI4012V2-R47-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
Ščitenje Shielded Serija MPI40-V2
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal Composite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 106MHz natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 23 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Trenutna ocena 5.6A
Tok - nasičenost 6.8A