MPI2520R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2520R1-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI2520R1-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPI2520R1-R47-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPI2520R1-R47-R
Številka dela MPI2520R1-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2930 pcs Podatkovni list MPI2520R1-R47-R.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija MPI2520
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 283-4476-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Multilayer Inductor 4.5A 24 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost 4.8A