MP2A-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2A-220-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 22UH 980MA 311 MOHM
Podatkovni listi: MP2A-220-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2A-220-R
Številka dela MP2A-220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 22UH 980MA 311 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50893 pcs Podatkovni list MP2A-220-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija MICRO-PAC PLUS™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MP2A-220
MP2A-220-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 980mA 311 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 311 mOhm
Trenutna ocena 980mA Tok - nasičenost 970mA