MP2A-1R0-R
pregled izdelka
Številka dela: MP2A-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2.11A 67 MOHM SMD
Podatkovni listi: MP2A-1R0-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MP2A-1R0-R
Številka dela MP2A-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 2.11A 67 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68978 pcs Podatkovni list MP2A-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Druga imena MP2A-1R0
MP2A-1R0-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2.11A 67 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 67 mOhm
Trenutna ocena 2.11A Tok - nasičenost 3.63A