HC2LP-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC2LP-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
Podatkovni listi: HC2LP-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HC2LP-2R2-R
Številka dela HC2LP-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28046 pcs Podatkovni list HC2LP-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija HC2LP
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1161-2
HC2LP-2R2
HC2LP-2R2-ND
HC2LP2R2R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 300kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.440" (11.18mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 24.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.3 mOhm Max
Trenutna ocena 24.3A Tok - nasičenost 31.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HC2K-DC6V-F
HC2K-DC6V-F
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Na zalogi: 5834 pcs
Prenesi: HC2K-DC6V-F.pdf
RFQ
HC2LP-R47-R
HC2LP-R47-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM