HC2LP-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC2LP-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: HC2LP-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HC2LP-1R0-R
Številka dela HC2LP-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17068 pcs Podatkovni list HC2LP-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija HC2LP
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1555-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 300kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.440" (11.18mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Max
Trenutna ocena 33A Tok - nasičenost 42.5A