FRN-R-35ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN-R-35ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 35A 250VAC/125VDC
Podatkovni listi: FRN-R-35ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN-R-35ID
Številka dela FRN-R-35ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 35A 250VAC/125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4992 pcs Podatkovni list FRN-R-35ID.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Serija Fusetron™ FRN-R
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 35A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRN-R-30
FRN-R-30
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Na zalogi: 6563 pcs
Prenesi: FRN-R-30.pdf
RFQ
FRN-R-4-1/2
FRN-R-4-1/2
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 4.5A 250VAC/125VDC
Na zalogi: 5854 pcs
Prenesi: FRN-R-4-1/2.pdf
RFQ
FRN-R-3/10
FRN-R-3/10
Opis: FUSE CARTRIDGE 3MA 250VAC/125VDC
Prenesi: FRN-R-3/10.pdf
FRN-R-40
FRN-R-40
Opis: FUSE CARTRIDGE 40A 250VAC/125VDC