FRN-R-30ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN-R-30ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Podatkovni listi: FRN-R-30ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN-R-30ID
Številka dela FRN-R-30ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7502 pcs Podatkovni list FRN-R-30ID.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm) Serija Fusetron™ FRN-R
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 30A