FPT705-300-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPT705-300-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPT705-300-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 300NH 13A 0.65 MOHM
Podatkovni listi: FPT705-300-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPT705-300-R
Številka dela FPT705-300-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 300NH 13A 0.65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95759 pcs Podatkovni list FPT705-300-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±12%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.268" W (7.50mm x 6.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FPT705
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2727 (6868 Metric)
Druga imena 283-4149-2
FPT705300R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 300nH
Višina - sedež (maks.) 0.211" (5.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 300nH Unshielded Wirewound Inductor 13A 0.65 mOhm 2727 (6868 Metric) DC Resistance (DCR) 0.65 mOhm
Trenutna ocena 13A Tok - nasičenost 17A