FPT705-230-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPT705-230-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPT705-230-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 230NH 13A 0.65 MOHM
Podatkovni listi: FPT705-230-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPT705-230-R
Številka dela FPT705-230-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 230NH 13A 0.65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38424 pcs Podatkovni list FPT705-230-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±12%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.268" W (7.50mm x 6.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FPT705
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2727 (6868 Metric)
Druga imena 283-4147-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 230nH
Višina - sedež (maks.) 0.211" (5.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 230nH Unshielded Wirewound Inductor 13A 0.65 mOhm 2727 (6868 Metric) DC Resistance (DCR) 0.65 mOhm
Trenutna ocena 13A Tok - nasičenost 23A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FPT1006-580-R
FPT1006-580-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD