FP2-S120-R
pregled izdelka
Številka dela: FP2-S120-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 120NH 39A 0.24 MOHM
Podatkovni listi: FP2-S120-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP2-S120-R
Številka dela FP2-S120-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 120NH 39A 0.24 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104005 pcs Podatkovni list FP2-S120-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Druga imena FP2-S120
FP2-S120-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.24 mOhm
Trenutna ocena 39A Tok - nasičenost 18A
Podobni izdelki
FP2-S082-R
FP2-S082-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 82NH 39A 0.24 MOHM SMD
Na zalogi: 122978 pcs
Prenesi: FP2-S082-R.pdf
RFQ
FP2-PXYT
FP2-PXYT
Proizvajalci: Panasonic
Opis: I/O MODULE 8 DIGITAL 16 PULSE
Na zalogi: 92 pcs
Prenesi: FP2-PXYT.pdf
RFQ
FP2-V050-R
FP2-V050-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 50NH 37A 0.28 MOHM SMD
Na zalogi: 86085 pcs
Prenesi: FP2-V050-R.pdf
FP2-V100-R
FP2-V100-R
Opis: FIXED IND 100NH 37A 0.28 MOHM
Prenesi: FP2-V100-R.pdf
FP2-SDU
FP2-SDU
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COMMUNICATIONS MODULE
Na zalogi: 143 pcs
Prenesi:
FP2-S200-R
FP2-S200-R
Opis: FIXED IND 200NH 37A 0.28 MOHM