FP2-S047-R
pregled izdelka
Številka dela: FP2-S047-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 47NH 39A 0.24 MOHM SMD
Podatkovni listi: FP2-S047-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP2-S047-R
Številka dela FP2-S047-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 47NH 39A 0.24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108808 pcs Podatkovni list FP2-S047-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Druga imena 283-4336-2
FP2-S047
FP2-S047-ND
FP2-S047-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.24 mOhm
Trenutna ocena 39A Tok - nasičenost 42A
Podobni izdelki
FP2-PXYP
FP2-PXYP
Proizvajalci: Panasonic
Opis: I/O MODULE 8 DIGITAL 16 PULSE
Na zalogi: 109 pcs
Prenesi: FP2-PXYP.pdf
RFQ
FP2-S120-R
FP2-S120-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 120NH 39A 0.24 MOHM