FP2-D082-R
pregled izdelka
Številka dela: FP2-D082-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 82NH 37A 0.26 MOHM SMD
Podatkovni listi: FP2-D082-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP2-D082-R
Številka dela FP2-D082-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 82NH 37A 0.26 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93880 pcs Podatkovni list FP2-D082-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Druga imena FP2-D082
FP2-D082-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.26 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.26 mOhm
Trenutna ocena 37A Tok - nasičenost 26A
Podobni izdelki
FP2-CCU
FP2-CCU
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COMMUNICATIONS MODULE
Na zalogi: 3004 pcs
Prenesi:
RFQ
FP2-DEV-M
FP2-DEV-M
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COMMUNICATIONS MODULE
Na zalogi: 54 pcs
Prenesi: FP2-DEV-M.pdf
RFQ
FP2-CB485
FP2-CB485
Na zalogi: 764 pcs
Prenesi: FP2-CB485.pdf
FP2-DM
FP2-DM
Opis: I/O MODULE DUMMY UNIT
Na zalogi: 3801 pcs
Prenesi:
FP2-DEV-S
FP2-DEV-S
Na zalogi: 125 pcs
Prenesi: FP2-DEV-S.pdf
FP2-D047-R
FP2-D047-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 47NH 37A 0.26 MOHM SMD