FP2-D047-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP2-D047-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 47NH 37A 0.26 MOHM SMD
Podatkovni listi: FP2-D047-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP2-D047-R
Številka dela FP2-D047-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 47NH 37A 0.26 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91955 pcs Podatkovni list FP2-D047-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena FP2-D047
FP2-D047-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.26 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.26 mOhm
Trenutna ocena 37A Tok - nasičenost 42A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP2-D120-R
FP2-D120-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 120NH 37A 0.26 MOHM
Na zalogi: 114384 pcs
Prenesi: FP2-D120-R.pdf
RFQ
FP2-CAN-S
FP2-CAN-S
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COMMUNICATIONS MODULE
Na zalogi: 119 pcs
Prenesi: FP2-CAN-S.pdf
RFQ
FP2-CB232
FP2-CB232
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COMMUNICATIONS MODULE
Na zalogi: 1300 pcs
Prenesi: FP2-CB232.pdf
FP2-DEV-M
FP2-DEV-M
Na zalogi: 54 pcs
Prenesi: FP2-DEV-M.pdf
FP2-D100-R
FP2-D100-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100NH 37A 0.26 MOHM
Prenesi: FP2-D100-R.pdf
FP2-CCU
FP2-CCU
Prenesi:
FP2-D068-R
FP2-D068-R
Opis: FIXED IND 68NH 37A 0.26 MOHM SMD
Prenesi: FP2-D068-R.pdf
FP2-DA4
FP2-DA4
Opis: OUTPUT MODULE 4 ANALOG
Na zalogi: 148 pcs
Prenesi:
FP2-CB422
FP2-CB422
Na zalogi: 792 pcs
Prenesi: FP2-CB422.pdf
FP2-CAN-M
FP2-CAN-M
Na zalogi: 65 pcs
Prenesi: FP2-CAN-M.pdf
FP2-D082-R
FP2-D082-R
Opis: FIXED IND 82NH 37A 0.26 MOHM SMD
Prenesi: FP2-D082-R.pdf
FP2-CB485
FP2-CB485
Na zalogi: 764 pcs
Prenesi: FP2-CB485.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%