FP1309B1-R150-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1309B1-R150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P
Podatkovni listi: FP1309B1-R150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
330 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1309B1-R150-R
Številka dela FP1309B1-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 86272 pcs Podatkovni list FP1309B1-R150-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1309
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.346" (8.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Trenutna ocena 60A Tok - nasičenost 64A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1308R3-R32-R
FP1308R3-R32-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 320NH 68A 0.18 MOHM
Na zalogi: 95368 pcs
Prenesi: FP1308R3-R32-R.pdf
RFQ
FP14415_LISA2-O-CLIP
FP14415_LISA2-O-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR SNAP IN
Na zalogi: 39139 pcs
Prenesi: FP14415_LISA2-O-CLIP.pdf
RFQ
FP14414_LISA2-O-PIN
FP14414_LISA2-O-PIN
Proizvajalci: LEDiL
Opis: ASSEMBLYROUND0 POS10MM (D)7,13MM
Prenesi: FP14414_LISA2-O-PIN.pdf
FP1309B1-R120-R
FP1309B1-R120-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: IND FERRITE TYPE, 120NH,90A, 2PA
Prenesi: FP1309B1-R120-R.pdf
FP14766_LISA2-WWX-PIN
FP14766_LISA2-WWX-PIN
Opis: ASSEMBLY ROUND 1 POS 9,9MM (D) 7