FP1309B1-R100-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1309B1-R100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P
Podatkovni listi: FP1309B1-R100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
330 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1309B1-R100-R
Številka dela FP1309B1-R100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 81177 pcs Podatkovni list FP1309B1-R100-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1309
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.346" (8.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Trenutna ocena 60A Tok - nasičenost 80A