FP1007R3-R27-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R3-R27-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1007R3-R27-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM
Podatkovni listi: FP1007R3-R27-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1007R3-R27-R
Številka dela FP1007R3-R27-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90777 pcs Podatkovni list FP1007R3-R27-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm Trenutna ocena 61A
Tok - nasičenost 40A