FP1007R3-R23-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R3-R23-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1007R3-R23-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 230NH 61A 0.29 MOHM
Podatkovni listi: FP1007R3-R23-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1007R3-R23-R
Številka dela FP1007R3-R23-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 230NH 61A 0.29 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95827 pcs Podatkovni list FP1007R3-R23-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4338-2
FP1007R3-R23-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 230nH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 230nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm
Trenutna ocena 61A Tok - nasičenost 48A