DR127-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.04A 574 MOHM
Podatkovni listi: DR127-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-331-R
Številka dela DR127-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 1.04A 574 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49743 pcs Podatkovni list DR127-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1048-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.04A 574 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 574 mOhm
Trenutna ocena 1.04A Tok - nasičenost 2.01A