DR127-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM
Podatkovni listi: DR127-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-2R2-R
Številka dela DR127-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94949 pcs Podatkovni list DR127-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1220-2
DR1272R2R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12.5A 4.02 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.02 mOhm
Trenutna ocena 12.5A Tok - nasičenost 25.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR127-2R2
DR127-2R2
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM