DR124-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-8R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 5.2A 26 MOHM SMD
Podatkovni listi: DR124-8R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-8R2-R
Številka dela DR124-8R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 5.2A 26 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99131 pcs Podatkovni list DR124-8R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 26 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max Trenutna ocena 5.2A
Tok - nasičenost 6.22A