DR124-560-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-560-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 56UH 2A 173.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: DR124-560-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-560-R
Številka dela DR124-560-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 56UH 2A 173.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127705 pcs Podatkovni list DR124-560-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 2A 173.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 173.2 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.35A