DR124-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 9.1A 7.1 MOHM
Podatkovni listi: DR124-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-2R2-R
Številka dela DR124-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 9.1A 7.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50018 pcs Podatkovni list DR124-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR124
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1429-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 9.1A 7.1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.1 mOhm Max
Trenutna ocena 9.1A Tok - nasičenost 11.45A