DR124-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-221-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1A 669.6 MOHM
Podatkovni listi: DR124-221-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-221-R
Številka dela DR124-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 1A 669.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106923 pcs Podatkovni list DR124-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR124
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1438-2
DR124221R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 1A 669.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 669.6 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1.15A