DR1030-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR1030-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM
Podatkovni listi: DR1030-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR1030-151-R
Številka dela DR1030-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115898 pcs Podatkovni list DR1030-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Druga imena 513-1326-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost 860mA