DR1030-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-150-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR1030-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.3A 68.8 MOHM
Podatkovni listi: DR1030-150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR1030-150-R
Številka dela DR1030-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 2.3A 68.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109925 pcs Podatkovni list DR1030-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija DR1030
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1325-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 68.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 68.8 mOhm Max
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost 2.66A