CTX32CT-2R2-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX32CT-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM
Podatkovni listi: CTX32CT-2R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTX32CT-2R2-R
Številka dela CTX32CT-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6485 pcs Podatkovni list CTX32CT-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena CTX32CT-2R2
CTX32CT-2R2-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 68MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 230 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -