CTX32CT-151-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX32CT-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 85MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: CTX32CT-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTX32CT-151-R
Številka dela CTX32CT-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 85MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2980 pcs Podatkovni list CTX32CT-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena CTX32CT-151
CTX32CT-151-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 85mA Tok - nasičenost -