BK/ABC-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-25-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-25-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-25-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-25-R
Številka dela BK/ABC-25-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20110 pcs Podatkovni list BK/ABC-25-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2867
BK-ABC-25-R
BK/ABC-25-R-ND
BK/ABC25R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 839.3
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0028 Ohms Trenutna ocena 25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A AC, 400A DC
Podobni izdelki
BK/ABC-30
BK/ABC-30
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Na zalogi: 3043 pcs
Prenesi: BK/ABC-30.pdf
RFQ
BK/ABC-3
BK/ABC-3
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 4142 pcs
Prenesi: BK/ABC-3.pdf
RFQ
BK/ABC-20RX
BK/ABC-20RX
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Prenesi:
BK/ABC-3-R
BK/ABC-3-R
Prenesi: BK/ABC-3-R.pdf
BK/ABC-2-R
BK/ABC-2-R
Opis: FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB