BK/ABC-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-20-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-20-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-20-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-20-R
Številka dela BK/ABC-20-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76043 pcs Podatkovni list BK/ABC-20-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2611
ABC-20-R
ABC-20R
BK-ABC-20-R
BK/ABC-20R
BK/ABC20R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 550.8
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.00366 Ohms Trenutna ocena 20A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 400A AC, 10kA DC
Podobni izdelki
BK/ABC-3-R
BK/ABC-3-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 96481 pcs
Prenesi: BK/ABC-3-R.pdf
RFQ
BK/ABC-25YX
BK/ABC-25YX
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Na zalogi: 33255 pcs
Prenesi:
RFQ
BK/ABC-20
BK/ABC-20
Opis: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-20.pdf
BK/ABC-25
BK/ABC-25
Opis: FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-25.pdf
BK/ABC-2-1/2-R
BK/ABC-2-1/2-R
Prenesi: BK/ABC-2-1/2-R.pdf
BK/ABC-3
BK/ABC-3
Prenesi: BK/ABC-3.pdf
BK/ABC-2-1/2
BK/ABC-2-1/2
Prenesi: BK/ABC-2-1/2.pdf
BK/ABC-2-R
BK/ABC-2-R
Opis: FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-2-R.pdf
BK/ABC-2
BK/ABC-2
Prenesi: BK/ABC-2.pdf
BK/ABC-20RX
BK/ABC-20RX
Prenesi:
BK/ABC-1BX
BK/ABC-1BX
Opis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB
BK/ABC-25-R
BK/ABC-25-R
Prenesi: BK/ABC-25-R.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%