CS160808-R22K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-R22K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS160808-R22K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 220NH 200MA 400 MOHM
Podatkovni listi: CS160808-R22K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS160808-R22K
Številka dela CS160808-R22K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220NH 200MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2126112 pcs Podatkovni list CS160808-R22K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CS160808
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 150MHz natančen opis 220nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 400 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 200mA