CS160808-R10K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-R10K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS160808-R10K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100NH 200MA 250 MOHM
Podatkovni listi: CS160808-R10K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS160808-R10K
Številka dela CS160808-R10K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100NH 200MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2211340 pcs Podatkovni list CS160808-R10K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CS160808
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena CS160808-R10K-ND
CS160808-R10KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 240MHz
natančen opis 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -