SCIHP0750-R68
BelBel
SCIHP0750-R68 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0750-R68
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.68UH 18.0A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIHP0750-R68.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0750-R68
Številka dela SCIHP0750-R68 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.68UH 18.0A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141513 pcs Podatkovni list SCIHP0750-R68.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SCIHP0750
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 16.5A 5.3 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.3 mOhm Trenutna ocena 16.5A
Tok - nasičenost 18A