SCIHP0750-R56
BelBel
SCIHP0750-R56 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0750-R56
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.56UH 20.0A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIHP0750-R56.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0750-R56
Številka dela SCIHP0750-R56 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.56UH 20.0A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150678 pcs Podatkovni list SCIHP0750-R56.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIHP0750
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 595-1774-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 560nH Shielded Wirewound Inductor 19A 4.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.5 mOhm Max Trenutna ocena 19A
Tok - nasičenost 20A