SCIH1040HC-R36M
BelBel
SCIH1040HC-R36M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIH1040HC-R36M
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.36UH 48A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIH1040HC-R36M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIH1040HC-R36M
Številka dela SCIH1040HC-R36M Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.36UH 48A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 228333 pcs Podatkovni list SCIH1040HC-R36M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIH1040HC
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 360nH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 360nH Shielded Wirewound Inductor 30A 1.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 mOhm Max Trenutna ocena 30A
Tok - nasičenost 48A