SCIH1040HC-R19N
BelBel
SCIH1040HC-R19N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIH1040HC-R19N
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.19UH 60A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIH1040HC-R19N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIH1040HC-R19N
Številka dela SCIH1040HC-R19N Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.19UH 60A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189514 pcs Podatkovni list SCIH1040HC-R19N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIH1040HC
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 190nH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 190nH Shielded Wirewound Inductor 35A 0.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.8 mOhm Max Trenutna ocena 35A
Tok - nasičenost 60A