SC3DF-2R2
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3DF-2R2
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Podatkovni listi: SC3DF-2R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3DF-2R2
Številka dela SC3DF-2R2 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 329585 pcs Podatkovni list SC3DF-2R2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC3DF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 108 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Trenutna ocena 2.3A
Tok - nasičenost 1.08A
Podobni izdelki
SC3DF-560
SC3DF-560
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
Na zalogi: 268022 pcs
Prenesi: SC3DF-560.pdf
RFQ
SC3DF-390
SC3DF-390
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
Na zalogi: 304162 pcs
Prenesi: SC3DF-390.pdf
RFQ
SC3DF-270
SC3DF-270
Opis: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
Prenesi: SC3DF-270.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-3R3.pdf
SC3DF-271
SC3DF-271
Opis: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
Prenesi: SC3DF-271.pdf
SC3DF-470
SC3DF-470
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
Prenesi: SC3DF-470.pdf
SC3DF-330
SC3DF-330
Opis: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Prenesi: SC3DF-330.pdf
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Prenesi: SC3DF-4R7.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-1R0.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Opis: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Prenesi: SC3DF-220.pdf
SC3DF-221
SC3DF-221
Opis: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Prenesi: SC3DF-221.pdf
SC3DF-1R5
SC3DF-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-1R5.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%