SC3DF-271
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3DF-271
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
Podatkovni listi: SC3DF-271.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3DF-271
Številka dela SC3DF-271 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260783 pcs Podatkovni list SC3DF-271.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC3DF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 7.52 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.52 Ohm Max Trenutna ocena 240mA
Tok - nasičenost 120mA
Podobni izdelki
SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Na zalogi: 329585 pcs
Prenesi: SC3DF-2R2.pdf
RFQ
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Na zalogi: 311747 pcs
Prenesi: SC3DF-4R7.pdf
RFQ
SC3DF-330
SC3DF-330
Opis: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Prenesi: SC3DF-330.pdf
SC3DF-270
SC3DF-270
Opis: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
Prenesi: SC3DF-270.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Opis: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Prenesi: SC3DF-220.pdf
SC3DF-221
SC3DF-221
Opis: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Prenesi: SC3DF-221.pdf
SC3DF-470
SC3DF-470
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
Prenesi: SC3DF-470.pdf
SC3DF-181
SC3DF-181
Opis: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Prenesi: SC3DF-181.pdf
SC3DF-390
SC3DF-390
Opis: FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
Prenesi: SC3DF-390.pdf
SC3DF-1R5
SC3DF-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-1R5.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-3R3.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-1R0.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%