440LQ15-R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
440LQ15-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 440LQ15-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 15PF 760VAC U2J RADIAL
Podatkovni listi: 440LQ15-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 440LQ15-R
Številka dela 440LQ15-R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 15PF 760VAC U2J RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234742 pcs Podatkovni list 440LQ15-R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 760VAC
Toleranca 15pF Debelina (maks.) U2J
Velikost zemljišča na površini 0.374" (9.50mm) Velikost / dimenzija 0.331" Dia (8.40mm)
Serija Cera-Mite 440L RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y1
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 440LQ15-R Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.457" (11.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak Straight Razširjen opis 15pF ±10% 760VAC Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 15PF 760VAC U2J RADIAL